В навечерието на 24 май училищният коридор се превърна в споделено пространство за думи и грамотност.
Вдъхновени от инициативата „Голямата диктовка“ и под девиза „Написаното остава. Пиши правилно!“, учениците приеха предизвикателството на белия лист. Защото ...
На 15.01.2022г. преподавателят по български език и литература в гимназията, Полина Чепилова, проведе интерактивен час по литература в 10а клас – посветен на един от гениите на българската лирика – Пейо Яворов!

Проверихме знанията под формата на викторина с въпроси и се насладихме на рецитал с негови стихове в изпълнение на ученици от класа, споделя г-жа Чепилова


