Горди сме да съобщим, че нашата гимназията спечели проект по Erasmus + - нова възможност за международни успехи, вдъхновяващи партньорства и бъдеще без граници за нашите ученици!
Учениците, учителите и служителите в гимназията, както и всички техни приятели и съмишленици, събрахме сумата от 1500лева от Първомартенския благотворителен базар, организиран в училище! За пореден път доказваме, че когато имаме обща кауза, винаги сме обединени и заедно в името на доброто! Разбира се, не спираме до тук! Продължаваме! Успех, Сашко! Ти си нашият шампион! Вярваме в теб!
