В навечерието на 24 май училищният коридор се превърна в споделено пространство за думи и грамотност.
Вдъхновени от инициативата „Голямата диктовка“ и под девиза „Написаното остава. Пиши правилно!“, учениците приеха предизвикателството на белия лист. Защото ...
Отбелязването на Деня на народните будители за нас от ПГ ,,Яне Сандански”се превърна в истински празник на духовността!
В БУДНОСТТА Е БЪДНОСТТА! ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!








