В навечерието на 24 май училищният коридор се превърна в споделено пространство за думи и грамотност.
Вдъхновени от инициативата „Голямата диктовка“ и под девиза „Написаното остава. Пиши правилно!“, учениците приеха предизвикателството на белия лист. Защото ...
По стар български обичай отбелязахме първи март с връзване на мартеничка на ученици и учители с пожелание да са бели и червени, здрави и засмени! Направихме и благотворителен мартенски базар, защото не забравяме никога хората, които се нуждаят от подкрепа.






