Горди сме да съобщим, че нашата гимназията спечели проект по Erasmus + - нова възможност за международни успехи, вдъхновяващи партньорства и бъдеще без граници за нашите ученици!
18 март – световен ден на рециклирането, вдъхнови учениците от ПГ „Яне Сандански“ да подготвят проекти, свързани с ползите от рециклирането и насърчаващи хората към по-добър и по-чист свят.
Младежите показаха креативност, отговорност и съпричастност към този мащабен проблем.
„Ние може да променим света с двете си ръце!“ е техният призив към всички.













