Горди сме да съобщим, че нашата гимназията спечели проект по Erasmus + - нова възможност за международни успехи, вдъхновяващи партньорства и бъдеще без граници за нашите ученици!
Днес, по случай празника на жените, госпожа Снежана Николова успя да усмихне всяка дама, от колектива на ПГ „Яне Сандански”, с красив жест и чудесни пожелания!
За да бъде празникът ни още по-мил се насладихме на вкусна почерпка, която бе една от многото изненади за деня.
Весел празник, мили дами! ![]()











































