В навечерието на 24 май училищният коридор се превърна в споделено пространство за думи и грамотност.
Вдъхновени от инициативата „Голямата диктовка“ и под девиза „Написаното остава. Пиши правилно!“, учениците приеха предизвикателството на белия лист. Защото ...
27 март – Международен ден на театъра ![]()
Учениците – участници в групата по Театрално и сценично изкуство с ръководител г-жа Карамфила Хаджииванова, изготвиха брошури с интересни факти за театъра.
Целта е да насърчим любовта на младежите към театралното изкуство!





