Горди сме да съобщим, че нашата гимназията спечели проект по Erasmus + - нова възможност за международни успехи, вдъхновяващи партньорства и бъдеще без граници за нашите ученици!
В деня на книгата ученици от гимназията подариха на всеки един първокласник в град Сандански по една интересна и забавна книжка с много любов, като с този жест всички ние се надяваме да доставим радост у учениците и да поставим основите на любовта им към книгата и четенето. Четете, мечтайте и дерзайте, мили деца!


















