В навечерието на 24 май училищният коридор се превърна в споделено пространство за думи и грамотност.
Вдъхновени от инициативата „Голямата диктовка“ и под девиза „Написаното остава. Пиши правилно!“, учениците приеха предизвикателството на белия лист. Защото ...
Превенция срещу вредните навици на подрастващите
На 17.06.2024г. в часа на класа десетокласниците представиха презентации на тема „Проблемът тютюнопушене”, под ръководството на г-жа Вангелия Дзимбова – педагогически съветник.
Под мотото „Спрете злото” – с цел да се предпазят младите хора, се проведоха и периодични лекции от г-жа Мария Манушева – инспектор „Детска педагогическа стая”.





