В навечерието на 24 май училищният коридор се превърна в споделено пространство за думи и грамотност.
Вдъхновени от инициативата „Голямата диктовка“ и под девиза „Написаното остава. Пиши правилно!“, учениците приеха предизвикателството на белия лист. Защото ...
На 22 ноември 2024 г., Емануил Сливков – ученик от 9. б клас, без колебание предаде на органите на реда намерен от него документ за самоличност. Той получи похвална грамота от ръководството на Районно управление „Полиция”, гр. Сандански.
Нека тази постъпка бъде пример за подражание и повод за гордост както за неговите родители и учители, така и за цялото общество. Гордеем се с теб!





