В навечерието на 24 май училищният коридор се превърна в споделено пространство за думи и грамотност.
Вдъхновени от инициативата „Голямата диктовка“ и под девиза „Написаното остава. Пиши правилно!“, учениците приеха предизвикателството на белия лист. Защото ...
Учениците от 9. б клас, с много усмивки и ентусиазъм, посетиха Дневния център „Св. Неделя“ и зарадваха децата с книжки, флумастери и игри. Средствата за закупуването на тези подаръци бяха осигурени от всички класове в нашето училище.
Гордеем се с тяхното усилие и желание да направят добро!
Поздравления за прекрасната инициатива, 9. Б клас





