В навечерието на 24 май училищният коридор се превърна в споделено пространство за думи и грамотност.
Вдъхновени от инициативата „Голямата диктовка“ и под девиза „Написаното остава. Пиши правилно!“, учениците приеха предизвикателството на белия лист. Защото ...
Водата е живот и отговорността за нейното замърсяване и разумно използване е на всеки от нас.
Ние от ПГ ‘’ Яне Сандански” призоваваме- “Водата е най-ценният ресурс – нека я използваме отговорно!”









