Горди сме да съобщим, че нашата гимназията спечели проект по Erasmus + - нова възможност за международни успехи, вдъхновяващи партньорства и бъдеще без граници за нашите ученици!
На 27 юни 2025 учениците от гимназията съвместно с ученици от Второ основно училище „Христо Смирненски“, град Сандански, Основно училище „Св.Св. Кирил и Методий“, село Дамяница и доброволците на Български Младежки Червен Кръст при ПГ „Яне Сандански“ , град Сандански проведоха инициатива за безопасно движение по пътищата. Бяха показани нагледно основните правила за безопасно движение по пътищата, а доброволците на БМЧК информираха присъстващите за десетте най-чести травми при пътни инциденти и оказване на първа помощ на пострадалите.
Бъдете внимателни! Изберете живота!




