Горди сме да съобщим, че нашата гимназията спечели проект по Erasmus + - нова възможност за международни успехи, вдъхновяващи партньорства и бъдеще без граници за нашите ученици!
С огромна радост споделяме постижението на нашата възпитаничка Илияна Петрова – бъдещ медик и вдъхновяващ пример за труд, постоянство и мечта, следвана с цялото сърце!
Илияна имаше честта да открие новата учебна година в Медицински университет – София, след като заслужено постигна максимален бал – 42 точки, единствена сред 1500 кандидат-студенти!
По време на тържеството тя получи и стипендия на името на д-р Димитър Гошев на стойност 1000 лева, а също така поднесе поздравление от името на първокурсниците. Ето, това са нашите възпитаници!
Браво, Илияна! Твоят успех вдъхновява всички ученици в гимназията, които вярват, че с труд и упоритост всичко е възможно.



