В навечерието на 24 май училищният коридор се превърна в споделено пространство за думи и грамотност.
Вдъхновени от инициативата „Голямата диктовка“ и под девиза „Написаното остава. Пиши правилно!“, учениците приеха предизвикателството на белия лист. Защото ...
Всички ученици от осми клас взеха участие в Европейския ден без загинали на пътя.
Днес, 18 септември, нашите ученици се включиха активно в инициативата “ Ден без загинали на пътя”, която се провежда в цяла Европа с цел повишаване на осведомеността за безопасността на движението и предотвратяване на пътнотранспортни произшествия.
С различни дейности – информационни кампании, презентации и тематични игри, подготвени от г-н Котев и г-жа Чобанова – учениците научиха повече за правилата за движение и как да бъдат отговорни участници в пътното движение.











