В навечерието на 24 май училищният коридор се превърна в споделено пространство за думи и грамотност.
Вдъхновени от инициативата „Голямата диктовка“ и под девиза „Написаното остава. Пиши правилно!“, учениците приеха предизвикателството на белия лист. Защото ...
С радост споделяме, че Василка Демерджиева-Гаврилова, старши учител по математика, взе участие в Националния форум „Учители вдъхновители“.
Форумът беше открит от заместник-министъра на образованието и науката Наталия Михалевска и събра 69 педагогически специалисти, преминали майсторските класове през 2025 г.
Поздравяваме г-жа Василка Демерджиева-Гаврилова за постигнатото професионално признание и достойното представяне!
Благодарим ѝ за труда, отдадеността и стремежа към развитие, които ежедневно предава на своите ученици












