Новини

Нашите прекрасни момичета Ванеса Методиева, Стефани Чакърова и Александра Велянова от 9. клас бяха наградени и от началника на полицията – г-н Светослав Николов – за достойната постъпка, с която дадоха пример за честност, отговорност и човечност.

Признанието е още едно доказателство, че добрините не остават незабелязани.

Оставете коментар

Вашият имейл няма да бъде показан

Вашият коментар*

Име*

Имейл*

Уеб сайт