С гордост споделяме една история за честност, доброта и достойно поведение!
Нашите ученички Ванеса Методиева, Стефани Чакърова и Александра Велянова от 9. клас показаха колко естествено може да бъде да постъпиш правилно. Момичетата намерили златно колие и без колебание го предали в полицията, за да бъде върнато на неговата собственичка.
Днес Светлана Георгиева развълнувана посети нашето училище, за да изрази своята огромна благодарност. Със сълзи в очите тя сподели, че бижуто има не само материална, но и огромна сантиментална стойност за нея, тъй като го е носила повече от 40 години.
Директорът на училището връчи грамоти на ученичките за тяхната благородна постъпка, а благодарната жена поднесе подаръци за прекрасните момичета и цветя за техните майки, които са ги възпитали.
Гордеем се с Ванеса, Стефани и Александра!
Техният пример ни напомня, че честността и добротата винаги намират своя път.





Нашите прекрасни момичета Ванеса Методиева, Стефани Чакърова и Александра Велянова от 9. клас бяха наградени и от началника на полицията – г-н Светослав Николов – за достойната постъпка, с която дадоха пример за честност, отговорност и човечност.
Признанието е още едно доказателство, че добрините не остават незабелязани.







