В навечерието на 24 май училищният коридор се превърна в споделено пространство за думи и грамотност.
Вдъхновени от инициативата „Голямата диктовка“ и под девиза „Написаното остава. Пиши правилно!“, учениците приеха предизвикателството на белия лист. Защото ...
И тази година с много вълнение, приповдигнато настроение и емоции изпратихме випуск 2026.
НА ДОБЪР ЧАС, МИЛИ АБИТУРИЕНТИ! МЕЧТАЙТЕ И ДЕРЗАЙТЕ! НИЕ ВИНАГИ ЩЕ ВИ НОСИМ В СЪРЦАТА СИ!

















































































































