Новини

В навечерието на 24 май училищният коридор се превърна в споделено пространство за думи и грамотност.

Вдъхновени от инициативата „Голямата диктовка“ и под девиза „Написаното остава. Пиши правилно!“, учениците приеха предизвикателството на белия лист. Защото правилно написаната дума е най-вече това – знак за уважение към себе си и към другия.

За спомен от този ден всеки си тръгна с малък подарък – книгоразделител с буквите на глаголицата и с напомняне, че думите имат сила, която трябва да се използва умно.

Поздравления за всички ученици, които доказаха, че грамотността не е просто правило, а хоризонт.

Нека думите винаги ви отварят врати!

Оставете коментар

Вашият имейл няма да бъде показан

Вашият коментар*

Име*

Имейл*

Уеб сайт