В навечерието на 24 май училищният коридор се превърна в споделено пространство за думи и грамотност.
Вдъхновени от инициативата „Голямата диктовка“ и под девиза „Написаното остава. Пиши правилно!“, учениците приеха предизвикателството на белия лист. Защото ...
Красивата зимна украса във фоайето на гимназията създаваше Коледно настроение ден след ден. Но нашите талантливи млади творци от 10 г клас – Ана Белички, Зорница Благова, Кристина Булакиева, Рая Горова и Симона Мешева приповдигнаха настроението ни и доставиха вълшебна естетическа наслада с чудесните си творби. Всички ние имахме удоволствието да се насладим на таланта! Благодарим ви, мили момичета! Благодарим и на г-н Красимир Давидов, учител по изобразително изкуство, за неговата всеотдайност и за това, че повярва в тях! Поздравления, млади таланти! Творете, бъдете вдъхновени и вдъхновявайте, сбъдвайте мечтите си! Весели празници!



























































