16 май – прекрасен, вълнуващ, изпълнен с много настроение, емоции, усмивки и сълзи. Днешният ден е по-специален за зрелостниците и класните им ръководители. Днес изпратихме дванайсетокласниците с тържество, което бе открито от Мария и Йоан от 9. в клас. Знаменосците от 12. клас предадоха училищното знаме на съучениците си от 11. клас, които го приеха с обещание да го пазят чисто и неопетнено. Директорът на ПГ ,,Яне Сандански” – г-жа Снежана Николова, приветства с поздравителни слова зрелостниците, техните учители, родителите и целия екип професионалисти, спомогнали за изграждането на знаещи и можещи личности. Отправи сърдечни пожелания към нашите възпитаници, като акцентира, че се гордее, че са част от 85-годишната история на ЛЮБИМАТА ГИМНАЗИЯ, и им пожела на Добър час! Трогателните ѝ слова отекнаха в училищния двор и докоснаха развълнуваните младежки сърца.Празничната програма продължи с прекрасно музикално изпълнение на нашите талантливи ученици Михаела Текелова от 11. б клас и Михаил Тачев от 8. в клас. Випускниците бяха подготвили чудесни слова за своите учители, зарадваха ги и с цветя! Емоционалните речи, вълнуващите изпълнения, милите слова и слънчевите усмивки направиха деня запомнящ се завинаги!На добър час, скъпи зрелостници!
Releated Posts
Горди сме да съобщим, че нашата гимназията спечели проект по Erasmus + - нова възможност за международни успехи, вдъхновяващи партньорства и бъдеще без граници за нашите ученици!
СРОКЪТ ЗА ПОДАВАНЕ НА ЗАЯВЛЕНИЯ ЗА ДЗИ СЕСИЯ АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ Е ОТ 22.06.2026 ДО 03.07.2026 ГОДИНА
ДАТИТЕ ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ДЗИ СА, КАКТО СЛЕДВА:
21 август 2026 г. (08:30 ч.) – Български език и литература (БЕЛ)24 август ...
По случай Световния ден на околната среда – ден, който ни напомня колко е важно да пазим природата. Областният конкурс „Ние и природата“ даде възможност на нашите учениците да покажат своята грижа към околната ...



























































































